IQS debiutuje z nowym softem

Atenatabs to narzędzie analityczne do szybkiej produkcji dużej ilości zestawień tabelarycznych oraz wykresów.

Atenatabs jest trzecią generacją softu, po NIPO Diana oraz Nvision. Umożliwia elastyczne łączenie oraz  czytanie baz tekstowych oraz SQL, z opcją przetwarzania danych przy użyciu modułu typologii. Prosty język skryptowy, tworzenie wirtualnych zmiennych z obsługą makr, selekcji i filtrów globalnych powoduje, że narzędzie może być wykorzystywane nie tylko przez zaawansowanych specjalistów od przetwarzania danych. Atenatabs, w zakresie importu danych, współpracuje z SPSS i efektywnie obsługuje bazy od kilku tysięcy do kilku milionów rekordów.

Atenatabs ma szerokie wykorzystanie i może być użytkowana – także na rynkach zagranicznych – przez badaczy, naukowców, analityków, jak i studentów. 

To kolejny ruch IQS w kierunku rozwoju nie tylko w segmencie badawczym, ale również technologicznym. To czyni nas podmiotem jedynym w swoim rodzaju – łączącym kompetencje badawcze oraz technologiczne i programistyczne  – powiedziała Alina Lempa, Prezes Zarządu IQS. 

Atenatabs oferowana jest w formie abonamentowej – abonament kwartalny (690 zł netto) oraz roczny (1990 zł. netto). Funkcjonalność softu można sprawdzić korzystając z 10-dniowego, darmowego testu.

Więcej o samym narzędziu: www.atenatabs.com