IQS na INSUMMIT

Badania, dane, technologie - oto co pokażemy podczas tegorocznego INSUMMIT.

22 i 23 września br. , podczas tegorocznego INSUMMIT Festiwal Insightów i Inspiracji, zapraszamy do strefy EXPO do odwiedzenia naszego stoiska (Scena PLAC). Pokażemy Ci jak działa Omnisurv – narzędzie do realizacji samodzielnych badań ilościowych na platformie online. Będziesz mógł dołączyć się do naszego wielkiego Omnibusa, zadać pytanie i zweryfikować swoją tezę w sprawie najdziwniejszych, najmniej oczywistych zachowań Polaków, które mogą zwiastować recesję. Dla uczestników INSUMMIT przygotowaliśmy specjalną omnipromocję, dzięki której swoje pierwsze badanie na platformie OMNISURV zrealizujesz już za 1 zł*.     

W trakcie INSUMMIT będziemy również launchować nasze najnowsze badanie syndykatowe o pokoleniu dorosłych – Adults Power. Chętnie porozmawiamy o tym, czy ostatnie wydarzenia nie sprawiły, że straciliśmy dawnego ‘powera’, a także o tym co nas nakręca, a co blokuje. Zachęcamy do przyjścia na nasze stoisko i wykonania krótkiego testu segmentacyjnego, aby dowiedzieć się, który – z 6. wyróżnionych przez nas segmentów - reprezentujesz.

Festiwal Insightów i Innowacji to także doskonałe miejsce, aby zaprezentować najnowsze dziecko IQS – portal danych Real Voice, pozwalający na monitorowanie satysfakcji klientów w sposób ciągły oraz praktycznie w czasie rzeczywistym, dostosowanym do specyfiki biznesu/organizacji.

Na scenach INSUMMIT będziemy opowiadać o:

23 września (piątek) godz. 11.40 na scenie PLAC

„Czy męskie majtki i karma dla zwierząt mogą być wyznacznikiem kryzysu? – czyli o najdziwniejszych zachowaniach konsumenckich Polaków mogących zwiastować recesję” - Marta Rybicka& Mateusz Duś

https://insummit.pl/program/czy-meskie-majtki-i-karma-dla-zwierzat-moga-byc-wyznacznikiem-kryzysu-czyli-o-najdziwniejszych-zachowaniach-konsumenckich-polakow-mogacych-zwiastowac-recesje/

23 września (piąte) godz. 15.05 na Scenie Butelkownia

„Miliony Polaków w metaverse, czyli o potencjale biznesowym wirtualnego świata” - Marta Rybicka&Piotr Bombol z Gameset

https://insummit.pl/program/miliony-polakow-w-metaverse/

Do zobaczenia i Think Forward


*Więcej informacji na INSUMMIT.