Wybierz jezyk: polski | English

z ostatniej chwili // Panel Opinie.pl pełen nowości

Dbając o najwyższy poziom realizacji badań Opinie.pl przygotował dla swoich uczestników wiele nowości. Już teraz punkty zdobyte w panelu Opinie.pl  można wymieniać na doładowanie telefonu typu prepaid. Wystarczy 4000 punktów, aby zasilić konto swoje lub wskazanej osoby. Ekwiwalent pieniężny można także przeznaczyć na wsparcie wybranej organizacji pomocy społecznej. Swoje serce można okazać niepełnosprawnym dzieciom,  osobom starszym lub potrzebującym zwierzętom. Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konta organizacji:

Ci, którzy korzystają z billona mogą cieszyć się zaś z prostszej i szybszej wypłaty. Nie potrzeba posiadać karty kredytowej czy konta bankowego. Dzięki aplikacji Billon to telefon lub komputer stają się portfelem z cyfrową gotówką.

Aktywni paneliści mogą również wziąć udział w grywalizacji. Oryginalna i niestandardowa zabawa pozwala na zgromadzenie dodatkowych punktów, a także zdobycie atrakcyjnych nagród rzeczowych. Zadowoleni paneliści sami zachęcają kolejne osoby do internetowej społeczności dzięki zróżnicowanemu systemowi poleceń.

Panel badawczy Opinie.pl funkcjonuje od 2007 roku i liczy ponad 50 000 zweryfikowanych i aktywnych uczestników, ze strukturą zbliżoną do populacji polskich internautów. Wykorzystywany jest do badań typu: testy opakowań, konceptów, efektywności kampanii promocyjnych, a także innych badań marketingowych i społecznych. W sumie w 2015 roku wysłanych zostało około 2 milionów zaproszeń. Z panelistami utrzymywany jest aktywny kontakt. Ostatnie badanie satysfakcji pokazało, że 8 na 10 osób jest zadowolonych z uczestnictwa w panelu.

Więcej na: https://www.grupaiqs.pl/panel-internautow/

fb logo 2

KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 884 468