Wybierz jezyk: polski | English

z ostatniej chwili // Nowe osoby w IQS

Do zespołu IQS dołączyły Paulina Ptak oraz Patrycja Marcinkowska.  Obie to wykwalifikowane specjalistki w zakresie badań marketingowych, z szerokim doświadczeniem w korporacjach zagranicznych.

Paulina Ptak objęła stanowisko Business Unit Managera i będzie zarządzała zespołem badań ilościowych. Jej główne zadanie to wzmacnianie portfolia Klientów.

Przez ostatnie osiem lat pracowała w Millward Brown, ostatnio jako Senior Project Manager. Posiada doświadczenie m.in. w projektowaniu i koordynowaniu zaawansowanych projektów badawczych oraz opracowywaniu nowych narzędzi.

Specjalizuje się w badaniach trackingowych, głównie dotyczących komunikacji i kondycji marki. Posiada doświadczenie w realizacji projektów dla branży usługowej, telekomunikacyjnej, energetycznej oraz FMCG.

Prywatnie interesuje się sztuką i fotografią, a także architekturą wnętrz. Dlatego wolny czas spędza na podróżach i spacerach, które pozwalają na chwile oddechu oraz stanowią kopalnię inspiracji – nie tylko z zakresu wzornictwa.

Patrycja Marcinkowska posiada ponad 14 lat doświadczenia w badaniach marketingowych: ilościowych oraz jakościowych.

Do IQS przeszła z TNS Polska, gdzie  realizowała projekty z branży FMCG (głównie rynek gastronomiczny), w tym testy konceptów oraz produktów, segmentacje, badania wizerunkowe. Wcześniej m.in. Dyrektor ds. badań w IBC Group oraz CBM Indicator.

W IQS jako Research Manager zajmie się koordynacją ilościowych projektów badawczych oraz pozyskiwaniem nowych klientów.

Czas wolny spędza zazwyczaj aktywnie. Nigdy nie brakuje jej energii na ulubioną jogę, żeglarstwo, górskie wędrówki oraz… zabawy z kotami – zawsze w towarzystwie najbliższych.

Paulina Ptak Paulina Ptak
Patrycja Marcinkowska Patrycja Marcinkowska
KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 884 468