Wybierz jezyk: polski | English

z ostatniej chwili // Krzysztof Chomicki jako Dyrektor Procesów i Data

Do zespołu IQS dołączył Krzysztof Chomicki, który zajmie nowo utworzone stanowisko Dyrektora Procesów i Data. Agencja badawcza zatrudniła również kilkuosobowy zespół analityczno-programistyczny w obszarze DATA.

Krzysztof Chomicki z branżą związany jest od ponad 20 lat.  Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu zespołów analiz i wsparcia w agencjach badawczych. Związany był m.in. z ARC, IPSOS, Millward Brown, a ostatnio pracował jako Data Director w Kantar Operations. Do IQS powraca po 11 latach.

Jako Dyrektor Procesów i Data będzie odpowiedzialny za część realizacyjną i analityczno-programistyczną oraz nowe projekty w obszarze DATA i rozbudowę infrastruktury technologicznej.

Wierzę, że Krzysztof wraz z wykwalifikowanymi ekspertami wzmocni obszar integracji danych, automatyzacji i mobile. Ubiegły rok zakończyliśmy z kilkunastoprocentowym wzrostem przychodów, więc jest to najlepszy czas na ważne, strategiczne decyzje biznesowe – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu IQS.

Wraz z Krzysztofem Chomickim do IQS dołącza cały nowy zespół: Michał Romanowski, Amelia Prażnowska-Jachowicz, Mariusz Celmer, Mikołaj Szurek, i Piotr Jaszke.

zespół_KCh


Michał Romanowski z wykształcenia jest ekonomistą po SGH. W badaniach rynku pracuje już 13 lat. Przez ten czas uczestniczył w projektach krajowych i międzynarodowych, w których był odpowiedzialny za złożone analizy statystyczne, zestawienia tabularyczne i prezentacje. W ostatnich latach związany był z agencjami zagranicznymi: IPSOS i Millward Brown. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał zaś w IQS, gdzie wrócił ciekawy zmian, jakie zaszły w ostatnim dziesięcioleciu. Prywatnie to mąż i ojciec 10 letniej córki, z wieloma pasjami sportowymi.

Amelia Prażnowska-Jachowicz to magister matematyki z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Poprzednio związana była z agencjami zagranicznymi: GFK oraz Millward Brown. Specjalizuje się w projektach nietypowych, trackingach, wymagających automatyzacji. Dodatkowo na potrzeby projektów tworzy narzędzia/programy/aplikacje w różnych językach programowania. Prywatnie jest mamą Michałka.

Mariusz Celmer posiada ponad 23 lat doświadczenia w branży badawczej, a w ostatnich latach zajmował się głównie programowaniem. Pracował w British American Tobacco oraz Millward Brown. Specjalizuje się w automatyzacji procesów przetwarzania danych i raportowania.  Prywatne uwielbia górskie klimaty.

Mikołaj Szurek z badaniami związany jest od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w agencjach IPSOS i Millward Brown, oraz – jako informatyk/programista – w branży medycznej. Jest specjalistą w zakresie automatyzacji i ma doświadczenie w dużych, skomplikowanych projektach, np. międzynarodowych trackingach.

Piotr Jaszke to socjolog z wykształcenia i programista, analityk z zamiłowania. W badaniach rynku od ponad 11 lat. Posiada wiedzę z zakresu modeli regresyjnych, analizy czynnikowej, technik segmentacyjnych, drzew klasyfikacyjnych, równań strukturalnych, TURFa i wielu innych. Programuje w .NET i platformach webowych oraz opracowuje nowe narzędzia i technologie R&D w oparciu o język R. Do IQSu powrócił po 3 letniej przerwie w Millward Brown, aby podjąć się nowych wyzwań związanych z budowaniem i optymalizacją procesów oraz szeroko rozumianym segmentem DATA.


© IQS Sp. z o.o., marzec 2017

KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 88 44 68
Krzysztof Chomicki, Dyrektor Procesów i Data Krzysztof Chomicki, Dyrektor Procesów i Data
KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 884 468