Wybierz jezyk: polski | English

z ostatniej chwili // KONIEC ZABAWY

Za nami cały tydzień udanej zabawy! Serdecznie Wam dziękujemy. Poniżej przedstawiamy listę laureatów z kolejnych dni. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Tym samym kończymy naszą IQS zabawę. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB.

ROZWIĄZANIE KONKURSU Z PIĄTKU. Opinie.pl to nazwa naszego panelu badawczego. Jako pierwsza odpowiedź przysłała Pani Aneta Niewiadomska. Gratulujemy! Ze zwycięzcą skontaktujemy się osobiście, aby omówić przekazanie nagrody.

ROZWIĄZANIE KONKURSU Z CZWARTKU. W czwartek pytaliśmy Was Dla którego z naszych narzędzi Kubuś Puchatek jest tak samo ważny jak Strażak Sam? Bez problemu odszukaliście prawidłową nazwę: „Bohaterowie dziecięcy”. Jako pierwsza była Pani Agnieszka Piotrowska. Gratulujemy! Ze zwycięzcą skontaktujemy się osobiście, aby omówić przekazanie nagrody.

ROZWIĄZANIE KONKURSU ZE ŚRODYW środę pierwszą prawidłową odpowiedź otrzymaliśmy od Pana Pawła Łuszcza. Gratulujemy! Jako pierwszy odgadł hasło „20 lat na rynku!” Od tylu właśnie lat wspieramy naszych Klientów. Ze zwycięzcą skontaktujemy się osobiście, aby omówić przekazanie nagrody.

ROZWIĄZANIE KONKURSU Z WTORKU. We wtorkowym konkursie najszybszy był Michał Niemcor. Swoją prawidłową odpowiedź przesłał już o 11:34. Nikt nie miał jednocześnie wątpliwości, że pytaliśmy o PackScana. Gratulujemy! Ze zwycięzcą skontaktujemy się osobiście, aby omówić przekazanie nagrody.

ROZWIĄZANIE KONKURSU Z PONIEDZIAŁKU. Mamy zwycięzcę z PONIEDZIAŁKU! Ile słów można ułożyć z naszego firmowego hasła? Okazuje się, że dużo. Pani Martyna Malinowska przesłała nam ponad 300 poprawnych haseł. Gratulujemy! Dziękujemy też Wszystkim pozostałym Uczestnikom naszej poniedziałkowej zabawy i zapraszamy do dzisiejszego konkursu!. Ze zwycięzcą skontaktujemy się osobiście, aby omówić przekazanie nagrody.

KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 884 468