Wybierz jezyk: polski | English

z ostatniej chwili // IQS w nowoczesnym biurowcu

Miło nam poinformować, iż nowa siedziba firmy mieści się przy ulicy Mangalia 2A w Warszawie. Biuro jest nowoczesnym oraz prestiżowym budynkiem, dostosowanym do potrzeb specjalizacji agencji badawczej.

Nowa siedziba to nie tylko przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, pozwalające na profesjonalną realizację projektów badawczych na światowym poziomie. To także miejsce, dające kolejne możliwości dostarczania Klientom najwyższej jakości usług. Sale fokusowe – nazwane od skrótu firmy: „I”, „Q”, „S” wyposażone zostały w najnowszej generacji sprzęt audio-video oraz wysokiej klasy system akustyczny ułatwiający komfortową obserwację prowadzonych za szybą badań.

Dodatkowo nowocześnie urządzone, przestronne pokoje oraz liczne strefy relaksu zapewniają najwyższe standardy pracy. Biuro, z uwagi na przeszkloną konstrukcję budynku, jest w ciągu dnia doświetlone światłem słonecznym. Przestrzenna kuchnia pozwala na lunch w komfortowych warunkach. Ogromny taras to zaś dodatkowe miejsce odpoczynku.

Z kolei nowoczesne studio CATI mieści się przy ulicy Odrowąża w Warszawie. W drugiej, również nowej lokalizacji IQS mieszczą się w pełni skomputeryzowane stanowiska ankieterskie działające pod kontrolą oprogramowania holenderskiej firmy NIPO.  Możliwość nagrywania wywiadów oraz podgląd i podsłuch każdego wywiadu zapewniają najwyższą jakość realizowanych badań.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze na: http://grupaiqs.pl/mangalia.

KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 88 44 68

KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 884 468