Wybierz jezyk: polski | English

z ostatniej chwili // IQS przejęła MRevolution

Miło nam poinformować, iż IQS  przejęła firmę MRevolution sp. z o.o., specjalizującą się w budowaniu i zarządzaniu społecznościami online typu insight communities.

MRevolution jest certyfikowanym partnerem kanadyjskiej firmy Vision Critical GmbH oferującej platformę consumer intelligence Sparq®3 do zarządzania i realizacji badań online na społecznościach tworzonych wśród konsumentów przez szerokie grono klientów różnych branż. Vision Critical działa na rynku od 2000 roku. Obecnie na jego platformie funkcjonuje ponad 700 społeczności na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 500 osób w 13 biurach na całym świecie. Dokonana transakcja umożliwi ścisłą współpracę IQS z Vision Critical w regionie CEE.

Przejęcie MRevolution wraz z dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych wspierających zarządzanie insight communities stosowanych na całym świecie, to kolejny krok realizacji strategii IQS mającej na celu wzmocnienie segmentu data w naszej firmie” – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu IQS.

Insight Communities na platformie Vision Critical będą dopełnieniem do aktualnej oferty IQS w zakresie badań online. Firma od lat intensywnie rozwija własny panel internautów Opinie.pl, który przejęła trzy lata temu wraz z firmą IIBR – ówczesnego lidera badań internetowych w Polsce. Aktualnie panel Opinie.pl to społeczność ponad 73 tys. aktywnych osób, dzięki czemu w ubiegłym roku zrealizowano na panelu prawie 300 tys. ankiet online.

Insight Communities w oparciu o oprogramowanie Vision Critical pozwala na ciągły i angażujący dialog z konsumentem oraz uzupełnienie różnych źródeł danych jak CRM, analizy z zakresu social media i danych tradycyjnych. „Wierzę, że IQS w jeszcze szerszym zakresie wykorzysta możliwości platformy i pełną integrację zbiorów danych” – mówi Dinko Svetopetric, założyciel MRevolution.

Umowa o przejęciu została podpisana 24 lutego 2017 roku.

KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 884 468