Wybierz jezyk: polski | English

z ostatniej chwili // Dzieci Facebooka czy Facelooka? IQS na Forum Branży Kosmetycznej

Dzieci Facebooka – ciało w świecie młodych – to temat prezentacji, którą przedstawiła Katarzyna Haczewska-Wierzbicka, business unit manager w firmie IQS podczas tegorocznego Forum Branży Kosmetycznej. Agencja IQS już po raz drugi gościła ze swoją prelekcją na tym najważniejszym wydarzeniu branży kosmetycznej.

W ramach prelekcji – powołując się na wyniki badania „Świat Młodych” ekspertka IQS opowiadała o głodach młodych, w tym szczególnie o głodzie tożsamości i własnej wartości, aby przejść do głównego tematu, czyli jakie podejście młodych ludzi do ciała.

Mamy erę Facelooka, bo twarz to dziś wizytówka, w myśl zasady „jak cię widzą, tak cię piszą”, która nie jest już metaforą. Dbanie o siebie nigdy nie było ważniejsze dla młodych i na tym się robi dobry biznes – podsumowała Katarzyna Haczewska-Wierzbicka.

Na zakończenie konferencji Katarzyna Haczewska-Wierzbicka wzięła udział w panelu dyskusyjnym wraz z innymi ekspertami. W debacie pt. „Bloger czy celebryta – kto steruje decyzjami konsumentów? wystąpili oprócz przedstawicielki IQS Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster – wizażystka, YouTuberka, Bartosz Jonas, wiceprezes zarządu, DP Drogerie Polskie, Piotr Ciećkiewicz, prezes zarządu, Open Project, drogerie Sekret Urody, Kamila Jędrzejczak, social media manager, Sephora Polska, Katarzyna Wyszyńska, digital manager, Super-Pharm Polska, Anna Pilip, kierownik ds. PR i komunikacji digital, Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Więcej na ten temat na stronie Wiadomości Handlowych – organizatora forum.

Fot. Forum Branży Kosmetycznej.
KONTAKT DLA MEDIÓW
Aneta Jaworska
PR&Marketing Manager
aneta.jaworska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 88 44 68
Kasia Haczewska-Wierzbicka, IQS Kasia Haczewska-Wierzbicka, IQS
KONTAKT DLA MEDIÓW
Beata Sadowska
PR&Marketing Manager
beata.sadowska@grupaiqs.pl
tel.: +48 22 592 63 00
mobile: +48 663 884 468